Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
MIKROPUL-ASSIST: FİLTRE YÖNETİMİNDE DEVRİM

Uzaktan İzleme, Aşağidaki Gibi Problemleri Çözmenizde Size Yardımcı Olur. 

 

• Acil durumlarda üretimin durdurulması veya yangının önlenmesi
• Yeterli ön bildirim ile bakım planlamasının yapılması
• Ekipman arızası nedeniyle zamanlanmamış duruş süresinin kısaltılması
• Bu isle uğraşacak kalifiye personelin iş yükünün hafifletilmesi

Ayrıca, müşterilerimiz uzaktan izleme teknolojisini kullanarak;
• Tüm süreçlerin kontrol altında olduğu İş liderleri ile iletişim kurar
• Bakım bütçesinden tasarruf elde eder
• Bakım çalışanlarının fazla mesai veya mesai saatlerine olan bağlılığına özen gösterir
• Her ihtiyaca cevap veren, istikrarlı ve güvenilir bir servis ve bakım partnerine sahip olur.

PERFORMANS ETKİLERİNİN GÖRÜLMESİ
Nederman Insight’ın filtrasyon performans verilerini elinizine alma gücünü kullanıyoruz. MikroPul-Assist, filtrasyon uygulama uzmanlığını, toz filtrasyon performansınızı, beklenen parçalarınızı ve torba ömrünüzü ve enerji tasarrufunuzu daha geniş bir şekilde anlamanızı sağlayacak verilerle birleştirir. 

Nasıl çalışır?
Sensörler filtrasyon sistemindeki anlık değişimleri hisseder, Veri, bir IoT ağ geçidi üzerinden buluta güvenli bir şekilde gönderilir, Siz ve Nederman MikroPul teknisyeniniz herhangi bir akıllı cihaz kullanarak aynı anda performans ölçümlerini görüntüleyebilir, Otomatik oluşturulan uyarılar, yetkilendirilmiş personele veri anomalilerini bildirir.

Uzaktan İzleme Nedir?
Uzaktan İzleme, Yeni veya Mevcut Filtreler için uygulanan bir hizmettir. Filtrenin orijinal algılama ve kontrol elemanları ile başlayarak ve bir veri toplama alt sistemi ilave edilir. Ardından sistemi bulut tabanlı uzaktan izleme sağlayan Nederman Insight ile tamamlıyoruz.

Uzaktan İzleme sistemi, filtre özelliklerinde sürekli gözlem yapar. Bildirimleri ayarlayabilir ve genel filtre performansınız hakkında sizlere kapsamlı bilgiler ulaştırır.

Filtre datalarınız uzman teknik kadromuz tarafından okunmakta ve düzenli bir durum güncellemesi sağlamaktadır . Bir sorun varsa, hangi işlemin yapılması gerektiğini size bildirir.

Sonuç, filtreniz için daha iyi çalışma süresi, daha az parça kullanımı ve daha az olası bakım gerektirir. Böylece plansız veya acil durum onarımlarından sizleri uzak tutar.

Uzaktan İzleme, tesis operasyonlarınıza fayda sağlamak için insan ve makinenin ideal işbirliğidir. Bakım yöneticiniz fiziksel denetimleri bu sayede çok daha hızlı bir şekilde tamamlar.

Hava filtreleme sisteminize daha fazla işlevsellik ve daha değerli bilgiler veren gelişmiş modüller ekleyerek, Nederman Insight’ı geliştirmeye devam ediyoruz.
 

Paylaş Tweet Paylaş
7690 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM