Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
MISAD - METAL ISIL İŞLEM SANAYİCİLERİ DERNEĞİ ANKARA ZİYARETİ MUHTEŞEM GEÇTİ

MISAD Yönetim kurulu üyesi, Akalın Isıl İşlem, AKL Çelik Metal firmalarının Genel Müdürü Abdullah Akalın’ın organizasyonu ve davetlisi olarak, MISAD Yönetim Kurulu ve üyeleri 07 Aralık 2018 tarihinde ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

 

Anıtkabir’de buluşan MISAD üyeleri dernek başkanı Koray Yavuz liderliğinde Atamızın kabrine törenle çelenk bırakılıp anı defterine yazı yazıldı. Görevli eşliğinde müze gezilip bilgi alındı. Yaşadığımız an çok duygulu ve coşkulu geçti.

 

Abdullah Akalın tarafından organize edilen öğle yemeğinin ardından Ankara Sanayi Odası Merkezi ziyaret edildi. Gerçekleşen toplantıda ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Genel sekreter Doç.Dr. Yavuz Cabbar, Derneğimizin kurucu üyesi ve ASO yönetim kurulu üyesi Özgür Savaş Özüdoğru ve MISAD yer aldı. Sektörün yaşadığı sorunlar, eğitim, ara eleman konuları tartışılırken ortak yapılacak stratejiler oluşturuldu.

 

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Merkezi ziyaret edildi. OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, sanayi bölgesi,  Kooperatif ve vakıfları hakkında bilgilendirirken yeni eğitim yılında hayata geçecek Üniversiteleri hakkında bilgi verdi.

 

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ile yapılacak toplantı Hasan Bey’in programının değişmesi nedeniyle son dakika iptal oldu.

 

Ev sahibi Abdullah Akalın’ın firmaları Akalın Isıl İşlem ve AKL Çelik Metal ziyaret edildi.

 

Yaptığı yeni yatırımlarla Ankara’da güçlü bir tesis oluşturan Akalın Isıl İşlem’de  günün ilk sürprizi MTC Metalurji firması Genel Müdürü Umut Karagülle’nin MISAD üyesi olma kararı oldu.

 

Akalın Isıl İşlem firmasının akşam gala yemeğinde de sürprizlerle karşılaştık. İkiel İndüksiyon ve Umutlar İndüksiyon da üyeliklerini gerçekleştirdiler. 

 

MISAD Yönetim Kurulu Başkanı Koray Yavuz –“Bizi Ankara’ya davet edip bu güzel organizasyonu gerçekleştiren Abdullah Akalın’a çok teşekkür ederken yeni üyelerimize hoş geldin diyoruz” dedi.

 

 

Paylaş Tweet Paylaş
5259 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM