Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
MISAD, IFHTSE’nin Rusya’da Düzenlediği 26. Olağan Kongresine Katıldı

Dünya ısıl işlem ve yüzey işlemciler birliğinin (IFHTSE) düzenli olarak üye ülkelerde kongreler düzenlemektedir. 26. sını Rusya Moskava’da gerçekleştirdi. MISAD adına Yönetim kurulu üyesi Utku İnan katıldı.

 

İstanbul’da 03-05 Haziran 2020 tarihinde düzenlenecek olan 4. Uluslararası Akdeniz Isıl İşlem ve Yüzey Mühendisliği konferansı uluslararası bilim komitesi koordinatörü Utku İNAN hem konferansımızı tanıtmak hem de Dünya ısıl işlem ve yüzey işlemciler birliğinin (IFHTSE) 26ncı olağan kongresine katılmak üzere 16-19 Eylül tarihlerinde Moskova Rusya’da idi. 

 

Hem genel kurul süresince hem de fuar organizasyonu sırasında çeşitli temaslarda bulunan Utku İNAN etkinliğin gala yemeğinde söz alarak tüm katılımcıları 2020’de İstanbul’a davet etti. 

 

IFHTSE dönem başkanı Scott MACKENZIE ile Rus Isıl İşlemciler birliği (ROMIT) başkanı Larisa PETROVA’ya derneğimiz MISAD adına birer hatıra tabağı hediye etti.

Paylaş Tweet Paylaş
2815 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM