Metal Dünyası

Çelik

Demir

Maden

Alüminyum

Döküm

SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Teki̇ş, Gebze Ti̇caret Odasi Tarafindan İhracatin Yeni̇ Yildizlari 2017 Ödülüne Layik Görüdü

Tekiş, 2016’Da Ki İhracat Atağı İle 26 Temmuz 2017’De Gebze Ticaret Odası Tarafından Ramada Plaza İstanbul Asia Airport Otel’de Düzenlenen, Gümrük Ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfekçi Ve Vali Sayın Hüseyin Aksoy’u ’Katılımı İle Gerçekleşen, İhracatın Yeni Yıldızları Ödül Törenin’de Ödüle Layık Görüldü.

Bu ödül, ara vermeksizin yapılan makine ve teçhisat yatırımları ile firma ihracatının gün be gün artış göstermesi, başta Avrupa, Amerika, İran ve İsrail olmak üzere 25 ülkeye imalatının % 90’ını ihraç eden konuma gelmesinin sonucu ile kazanıldı.

Firma yurt dışı satış pazarlama yetkilisi Gökşen Koçak; ‘’Daima müşterilerinin bir uzantısı olduklarını hissederek çalıştıklarını, bu kültür ile kalite ve hassasiyeti yakalamanın kaçınılmaz olduğunu bunun da hem firma hem de ülke ekonomimiz adına başarı getirdiğini ’’ belirtti.
 
TEKİŞ, 2.200 mm x 3.200mm -30 Ton’ luk kalıp seti üretim ve 5 eksen işleme kabiliyeti ile özellikle hassas işçilikli büyük kalıp setlerinin imalatında uzman. 
 
1972 yılında İstanbul’da kurulan TEKİŞ, başta otomotiv sanayi olmak üzere, beyaz eşya, ısıtma-soğutma, elektrik ve havacılık sektörlerine yönelik üretim yapmaktadır. TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi içerisinde 7.000 metrekaresi kapalı, toplam 15.000 metrekare alan üzerine kurulu olan firma, modern üretim tesislerinde kalıp setlerinin yanı sıra progresif saç kalıpları, ısıtma-soğutma, otomotiv sektörüne yönelik bakır, alüminyum ve paslanmaz çelik boru mamulleri üretimi, özel amaçlı makine ve ekipman üretimi de yapmaktadır.
 
Paylaş Tweet Paylaş
2546 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM