SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Borusan Maki̇na’nın Müşteri̇leri̇ İtalya’da Geni̇e Fabri̇kasını Zi̇yaret Etti

Personel Yükseltici Platformda Dünyanın Lider Firmalarından Biri Olan Genie’nin Türkiye Temsilcisi Borusan Makina Müşterilerini İtalya’daki Genie Fabrikasına Götürdü. Geziye Vinç Ve Platform Sektöründe Söz Sahibi Olan Ve Büyük Projeler Sürdüren Değişik Kentlerden Genie Müşterileri Katıldı.

Etkinliğin ilk gününde katılımcılar profesyonel rehber eşliğinde adeta bir açık hava tarih müzesi olan Roma’yı gezdiler. Kafile ikinci günde Roma’nın 250 kilometre kuzeyindeki Umbertie kentinde bulunan Genie fabrikasına gitti. Burada sunumlar ve ürün demoları gerçekleştirilirken, ziyaretçiler yeni modeller hakkında bilgilendirildi. 

 

Ziyaretin sağladığı önemli bir imkân da müşterilerin Genie yetkilileri ile yeni teknolojilerin sektörle ilgili uzmanlar ile bilgi alışverişinde bulunmaları oldu. Etkinlik sırasında klasik pizza restoranlarında ve 800 yıllık tarihi bir restoranda tipik İtalyan lezzetleri tadıldı. Yapılan gezi ve incelemeler sektörel kaynaşmayı desteklerken, Borusan Makina’nın müşterileriyle olan ortaklık ilişkisini gözler önüne serdi. Katılımcılar gezi sonrası memnuniyetlerini dile getirirken hem bilgi alışverişi sağlanan, hem de keyifli vakit geçirme fırsatının yakalandığı başarılı bir seyahat gerçekleştirildiğini ifade etiler. 
 
Paylaş Tweet
696 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM